spy text apps for android spy phone untuk blackberry iphone monitoring app iphone 7 camera hack spy list of spy application for android
Renkler ve Karakteriniz Mor Yazdr E-Posta
Yazan ddddd   
Wednesday, 26 November 2008

 

MOR


Asaleti, itibar ve kendine güveni temsil eder. Özerklik ve bütünleni yükselen özellikleridir. Ruhsal enerji ve sezgilerin rengidir. Yaratclk, hogörü ve düünce gücü mor renk ile ilikilidir. Olumsuz özellikleri unutkanlk ve sabrszlk eklinde ortaya çkar.
Yanl kullanm sonucunda kavgaya eilimli, saygsz bir karakter yaps görülür. Küstahça bir gurur ortaya çkabilir. Karakter bütünlüünün kaybna ve kiiliin çözülmesine yol açabilir de. Tamamlayc rengi sardr.

Mekanda Kullanm
Ruhsal çalmalar, özellik meditasyon odalar için uygundur, dini tören ve seremonilerde kullanlr. Morun açk tonlar olan lavanta, leylak ve orkide yatak odalar ve çalma odalarnda kullanlr. Hastane ve kliniklerin bekleme odalar açk tonlar ile dekore edilebilir, çünkü bu renk kendine güven duygularn harekete geçirir.
Parlak, göz alc renklerle birletiinde olumsuz etki yaratabilir. Bu tür karmlar ruhsal sorunlar olanlarn, alkoliklerin ve bamllarn olduu mekanlarda kullanlmamaldr.

Salk Alannda Kullanm
Bedendeki tüm salg bezleriyle ilikilidir ve hormonal düzeni etkiler. Menenjit, beyin sarsnts, sara gibi hastalklarda tedavi edicidir. Göz ve kulak rahatszlklarnda kullanlr.
Kan temizleyici özellii vardr. Akcier, kalp, karacier ve böbreklerin salnda rol oynar. skelet yaps üzerinde oldukça etkilidir. Çeitli kanser türlerinin tedavisinde kullanlabilir.
En sevdiiniz renk mor ise, kiiliinizin temelinde ruhsallk yer alyor. Gizemli olaylar ilgi alannza giriyor. Yine de dünyevi yaama olan ilginiz mavi renk insanna göre daha fazladr. Bu özelliinizi ruhsallnzla çok iyi dengelemektesiniz. nsanlara salklar için yardmc olmak sizin için çok deerli.
Arbal ve asil ruhlusunuz. Sanat ve duyarllk gerektiren meslekler size göredir. Karakter özelliinizi tam olarak yerine getiremediinizi düünmek belki de tek zayf yönünüz.

 

Son Gncelleme ( Wednesday, 19 August 2009 )
 
< nceki   Sonraki >