spy text apps for android spy phone untuk blackberry iphone monitoring app iphone 7 camera hack spy list of spy application for android
Renkler ve Karakteriniz Mavi Yazdr E-Posta
Yazan ddddd   
Wednesday, 26 November 2008

 

MAV


Ruhsal dünyann ve derin tutkularn ifadesidir. Sakinlii, güven ve sadakâti temsil eder. Yetenein, güzelliin ve sorumluluun rengidir. Mavi bar, sevgiyi ve ifay sunar. Umut, inanç ve özgürlük duygular alar. Olumsuzluu, sürekli aray içinde olmak eklinde görünür. Güvensizlik, hayalperestlik, ar duygusallk olumsuz etkileridir. Tekdüzelie ve tembellie de sürükleyebilir. Tamamlaycs turuncudur.

Mekanda Kullanm
Sakinleme, stres atma, dinlenme amaçl olan her yerde kullanlabilir. Yatak odalarnda, meditasyon mekanlarnda açk tonlar uygundur. Hareketin ve çalmann çok olduu yerlerde kullanlmamaldr. Koyu tonlar olumsuz etkiler, tembellik ve melankoli yaratr.

Salk Alannda Kullanm
Yüksek tansiyon ve ateli hastalklarda kullanlr. Güne çarpmalarnda vücut ssn düürür. Strese, ba arsnda boaz hastalklarnda yardmcdr. Migrene, menenjite, uykusuzlua, barsak bozukluklarna da iyi gelir. Mavi renk çocuk hastalklarnda etkilidir, özellikle di çkarma, boaz ve bademcik ars, kzamk, bomaca, suçiçei gibi hastalklarda kullanlr. Miyop, katarakt ve benzeri göz hastalklarnda da mavi rengin enerjisinden yararlanlr. Felç, nezle ve düük tansiyon sorunlarnda tavsiye edilmez. Melankoliye yatkn kiiler bu renkten uzak durmaldr. En sevdiiniz renk mavi ise, nazik ve barçlsnz. Çevrenizde içe dönük ve filozof olarak tanmlanyorsunuz. Doruluk, dürüstlük sizin için çok önemli. nançl ve güvenlisiniz. Çevrenizde huzur, güven ve bar olduu için insanlar sizinle olmaktan holanrlar. Yaamnzda düzen isterseniz.

 

Son Gncelleme ( Wednesday, 19 August 2009 )
 
< nceki   Sonraki >