spy text apps for android spy phone untuk blackberry iphone monitoring app iphone 7 camera hack spy list of spy application for android
Renkler ve Karakteriniz Yeşil Yazdır E-Posta
Yazan ddddd   
Wednesday, 26 November 2008

 

YEŞİL


Paylaşımın, işbirliğinin, uyumun ve cömertliğin rengidir. Yatıştırır, güven ve huzur verir. Özgürlük doğal enerjisidir. Yeşil, yaşamın, yenilenmenin ve evrimin rengidir. Olumsuzluğu umursamazlık, kıskançlık, şüphe ve bencillik olarak ortaya çıkar. Güvensizlik ve tembellik de istenmeyen etkilerdir. Tamamlayıcısı macentadır.

Mekanda Kullanımı
Açık tonları mutfak için uygunudur. Koyu tonları zemin döşemesinde, fayanslarda kullanılmalıdır. Avlu, giriş gibi alanlarda kullanıldığında huzur verir. Hastane odalarında yatıştırıcıdır. Tembelliğe yatkın kişiler bulundukları alanda kullanmamalıdır.

Sağlık Alanında Kullanımı
Kas, deri, doku oluşumuyla ilgilidir. Hücre onarımını sağlar ve yapısını güçlendirir. Sinir sistemini ve kalbi korur. Zehirli maddelerin vücuttan atımını kolaylaştırır. Yatıştırırcı ve dinlendiricidir. Kapalı yerlerde kalmaktan korkan insanların bu korkularını yenmelerinde yardımcı olur. Yanlış kullanıdığında yorgunluk ve tembellik hissi uyandırır. En sevdiğiniz renk yeşil ise, hiçbir konuda aşırıya kaçmayan, oldukça dengeli bir kişiliğiniz var. Verimli ve düzenlisiniz. Doğaya hayransınız ve her fırsatta doğal alanlara yöneliyorsunuz. Çevrenizde uyumlu, yumuşak ve içten bir atmosfer yaratıyorsunuz. Değişikliklere uyum sağlamanız bazen zor oluyor. Yaşam bakışınızı yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

 

Son Güncelleme ( Tuesday, 14 July 2009 )
 
< Önceki   Sonraki >