spy text apps for android spy phone untuk blackberry iphone monitoring app iphone 7 camera hack spy list of spy application for android
Renkler ve Karakteriniz Sarı Yazdır E-Posta
Yazan ddddd   
Wednesday, 26 November 2008

 

SARI


Parlak, neşeli ve sevecendir. Umut aşılar. Alçak gönüllülüğü, bilgiyi ve bilgeliği simgeler. İlham vericidir. Olumsuzluğu iki yüzlülük, aldatmaya eğilim şeklinde ortaya çıkabilir. Zihinsel karışıklığa da yol açabilir. Tamamlayıcısı mordur.

Mekanlarda Kullanımı
Mutfak için çok uygundur. çalışma odalarında kullanılmamalıdır, zihni bulandırıp karışıklığa yol açar. Dinlenme amaçlı ortamlarda önerilmez.

Sağlık Alanında Kullanımı
Sindirim sistemi üzerinde etkilidir. Hazımsızlığı önler, iştahı açar. Sinir ve kas sistemini güçlendirir. Doku ve kemik iltihaplarında kullanılır. Vücuttaki zehirli maddelerin atımını kolaylaştırır, kanı temizler. Sinir ve akıl hastalıklarında önerilmez. En sevdiğiniz renk sarı ise, yaşama akıl ve mantık gözlüyle bakıyorsunuz. Neden-sonuç ilişkilerini hesaplamayı seviyorsunuz. Olayları kontrolünüz altında tutmayı istiyor, işler umduğunuz gibi gitmeyince de kırıcı olabiliyorsunuz. Konuşmanız oldukça etkileyici. Odak noktası olmaktan hoşlanıyorsunuz. Sorumluluk ve otorite gerektiren işlerde başarılısınız.

 

 

Son Güncelleme ( Wednesday, 26 November 2008 )
 
< Önceki   Sonraki >